Elegoo Mars 4 DLP Reçine 3D Yazıcı
Stok Kodu
MNL.3DT.EGM4DLP
29.329,08 TL
Havale
28.449,20 TL
3.285,10 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
ELEGOO Mars 4 DLP 3D Yazıcı
ELEGOO Mars 4 DLP 3D Yazıcı
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | 3D Yazıcı |
| Marka | Elegoo |
| Model | Mars 4 DLP |
| Temel Özellikler | |
|---|---|
| Baskı Boyutu | 132,8x74,7x150 mm³ |
| Baskı Hızı | 30-70 mm/saat |
| Tabaka Kalınlığı | 0,01-0,2 mm |
| XY Çözünürlüğü | 0,05 mm (2560*1440) |
| Z Ekseni Doğruluğu | 0,02 mm |
| Baskı Teknolojisi | Veri Kaybını Önleme |
| Işık Kaynağı | TI optik makine + tam gri tonlamalı, kenar yumuşatma algoritması, LED ışık kaynağı |
| LCD Ekran Boyutu | Hayır |
| LCD Ekran Koruyucu | Ultra net temperli cam |
| Bağlantı Yöntemi | USB çevrimdışı yazdırma |
| Sistem | EL3D-3.0.2 |
| Dilimleme Yazılımı | Voxeldance Tango |
| Çalışma Ekranı | 3,5 inç dirençli dokunmatik ekran |
| Dil | Çince, İngilizce |
| Hava Temizleyici | Eklenti |
| Reçine | Piyasadaki çoğu reçineyi destekler (suyla yıkanabilir, standart, ABS benzeri, bitki bazlı vb.) |
| Güç Gereksinimleri | 100-240V 50/60Hz 12V 1.5A 18W |
| Isı Dağıtım Yöntemi | Fansız tasarım, 48db'nin altında baskı gürültüsü |
| Ürün Boyutu | 246 x 230 x 453 mm³ |
| Net Ağırlık | 6,8 kg |
| Brüt Ağırlık | <10,34 kg/td> |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.