EPSON EB-2042 3LCD XGA, 1024*768, 4400 ANSI lm, HDMI
Stok Kodu
V11H874040
40.266,08 TL
Havale
39.058,09 TL
4.510,14 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | EPSON |
| Ağırlık | 3 kg |
| Yükseklik | 105 mm |
| Genişlik | 309 mm |
| Derinlik | 293 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Yakınlaştırma yeteneği | Evet |
| Yansıtma mesafesi | 1,69 - 2,75 m |
| Projeksiyon teknolojisi | 3LCD |
| Projektör parlaklığı | 4400 ANSI lumens |
| Zum oranı | 1.6:1 |
| Ekran boyutu uyumluluğu | 762 - 7620 mm (30 - 300'') |
| Kilit taşı düzeltme, dikey | -30 - 30 |
| Kilit taşı düzeltme, yatay | -30 - 30 |
| Kontrast oranı (dinamik) | 15000:1 |
| Projektör parlaklığı (ekonomik mod) | 2490 ANSI lumens |
| Matris boyutu | 1,6 cm (0.63'') |
| Zoom türü | Manuel |
| Yerel açı oranı | 4:3 |
| Desteklenen açı oranları | 4:3 |
| Projektörün ana çözünürlüğü | XGA (1024x768) |
| Renk sayısı | 1.073 milyar renk |
| Full HD | Hayır |
| 3D uyumu | Hayır |
| Video işleme | 10 bit |
| Renk modları (2B) | Sinema, Dinamik |
| Video renk modları | Blackboard, Sinema, Dinamik, Sunum, sRGB |
| Dahili ekran | Hayır |
| Açıklık aralığı | 1,51 - 1,99 |
| Odak | Manuel |
| Odaklama mesafesi | 18,2 - 29,2 mm |
| Fırlatım oranı | 1.38 - 2.24:1 |
| Büyültme gücü | 1,6x |
| Güç tüketimi | 331 W |
| Güç kaynağı | AC |
| Güç tüketimi, etkin | 0,2 W |
| Tüketim (ekonomi modu) | 227 W |
| AC girdi frekansı | 50/60 |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 |
| USB bağlayıcı | A tipi USB, B tipi USB |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| DVI bağlantı noktası | Hayır |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 3 |
| Birleşik video içinde | 1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.