EPSON FX-890II 9+9 pin 80 colon 566 cps
Stok Kodu
C11CF37401
26.819,69 TL
Havale
26.015,10 TL
3.004,03 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | EPSON |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 10 ppm |
| Ağırlık | 7,2 kg |
| Yükseklik | 177 mm |
| Genişlik | 414 mm |
| Derinlik | 320 mm |
| Maksimum baskı hızı | 612 Saniye başına düşen harf |
| Karakter sıklığı | 10 İnç başına düşen harf |
| Maksimum kopya sayısı | 7 Kopyalar |
| Gömme barkodlar | CODABAR (NW-7),Code 128 (A/B/C),Code 39,Industrial 2/5,Matrix 2/5,POSTNET,UPC-A,UPC-E |
| İşaret tablosu | ISO 8859-15,Italic,PC437,PC850,PC858,Roman 8 |
| Maksimum baskı hızı (taslak) | 463 Saniye başına düşen harf |
| Renk | Hayır |
| Maksimum baskı alanı | A4 (210 x 297 mm) |
| Megapiksel | 240 x 144 DPI |
| Maksimum baskı genişliği | 80 |
| Standart tepsi ortam türleri | Zarflar |
| Devamlı kağıt kalınlığı aralığı | 0,46 - 0,46 mm |
| Kesme kağıdı kalınlık aralığı | 0,12 - 0,46 mm |
| Label thickness range | 0,46 - 0,46 mm |
| Single sheet thickness range | 0,06 - 0,14 mm |
| Güç tüketimi | 54 W |
| Güç tüketimi, etkin | 8 W |
| AC girdi voltajı | 198 - 264 |
| Standart yazıcı dilleri | Epson ESC/P2,PPDS |
| Baskı kafası | 9-pim |
| Baskı yönü | Iki yönlü |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -30 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 30 - 60% |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| Standart arayüzler | Paralel, USB 2.0 |
| Maksimum ISO A-seri kağıt boyutu | A4 |
| MTBF aralığı | 25000 Saat |
| Baskı kafası ömrü | 400 Milyon karakter |
| Şerit ömrü | 7,5 Milyon karakter |
| Gürültü seviyesi | 55 dB |
| Ara bellek boyutu | 128 KB |
| Energy Star onaylı | Evet |
| Baskı teknolojisi | İğneli yazıcı |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| İğneler | 18 |
| Çalışma döngüsü (aylık, A4) | 5000 Ay/Sayfa |
| Faks | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.