EPSON L1800 FOTO TANK A3 PRINT
Stok Kodu
C11CD82401
43.043,05 TL
Havale
41.751,75 TL
4.821,18 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | EPSON |
| Baskı hızı (renkli, en iyi kalite, A4/US Letter) | 5,5 ppm |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Standart çıkış kapasitesi (sayfa) | 50 Kağıtlar |
| Standart giriş kapasitesi (sayfa) | 100 Kağıtlar |
| Kağıt girdi sayısı | 1 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi | Hayır |
| Standart arayüzler | USB |
| Ağırlık | 12,5 kg |
| Paket ağırlığı | 16 kg |
| Yükseklik | 215 mm |
| Genişlik | 705 mm |
| Derinlik | 322 mm |
| Ambalaj derinliği | 487 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 347 mm |
| Ambalaj genişliği | 847 mm |
| Renk | Evet |
| Megapiksel | 5760 x 1440 DPI |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah, Cam Göbeği, Açık Camgöbeği, Açık Macenta, Macenta, Sarı |
| Ürün rengi | Siyah |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 |
| Fotoğraf kağıdı boyutları | 10x15'' |
| Zarf boyutları | DL |
| ISO A-seri boyutları (C0…A9) | A3,A4,A6 |
| ISO B-serisi boyutları (B0….B9) | B5 |
| ISO C-seri boyutları (C0…A9) | C4,C6 |
| Standart tepsi ortam türleri | Fotoğraf kağıdı |
| ISOsuz baskı ortam boyutu | Yasal |
| Maksimum ISO A-seri kağıt boyutu | A3 |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Çalışma döngüsü (aylık, A4) | 30000 Ay/Sayfa |
| Faks | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.