Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF (220V) PRINT/SCAN/FOTO/FAX
Stok Kodu
C11CG03401
21.119,59 TL
Havale
20.486,01 TL
2.365,57 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Açıklama | Tasarruf edin\nİşletmelere, karşılaştırılabilir lazer modellerine kıyasla renk CPP'sinde (sayfa başına maliyet) en az %50 tasarruf sağlayabilir¹. Çalışma grupları için tasarlanmış olduğundan şirketiniz, merkezileştirilmiş baskı ile ilişkili gizli çalışan verimliliği maliyetinden kurtulabilir. Yenilikçi mürekkep besleme sistemi ile sarf malzemelerini daha az değiştirerek maliyetleri düşürün.\n\nYüksek verimlilik ve daha az müdahale\nKarşılaştırılabilir lazerlere karşı hem renkli (5,3 saniye) hem de mono (4,8 saniye) baskılarda segmentindeki en hızlı İlk Sayfa Çıkış Süresini (FPOT) ve ayrıca 24ipm² ile en yüksek tarama hızını sunar. Sarf malzemelerini değiştirmeden siyah-beyaz ve renkli olarak 5.000 sayfaya kadar baskı alın³. Bu pazar segmentinde 330 sayfa ile en büyük standart kağıt kapasitesine sahiptir⁴.\n\nEtkinizi azaltın\nKaliteden ödün vermeden, lazerli modellere kıyasla en az %90 daha az enerji harcayan düşük güç tüketiminden faydalanın⁵.\n\nİşletmeler için tasarlandı\nYazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri ve verimli tarama sağlar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. NFC ve kablosuz bağlanabilirlik, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Akıllı telefonlardan esinlenilen kullanıcı arabirimi ve dokunmatik ekranı ile sezgisel bir şekilde kullanılabilir. Epson'un Print365 yönetilen baskı hizmeti ile kullanılabilir.\n\n- Segmentindeki en büyük mürekkep verimliliği: Mürekkebi değiştirmeden 5.000 sayfaya kadar baskı alın³\n- Ekolojik: Rakip renkli lazer yazıcılardan yüzde 90 daha az güç tüketir⁵\n- Tasarruf edin: Karşılaştırılabilir lazer modellerine kıyasla renk CPP'sinde en az %50 tasarruf sağlar¹\n- Zaman tasarrufu: Otomatik çift taraflı baskı, tarama, fotokopi ve faks\n- İşletmeler için tasarlandı: DuraBrite Ultra pigment mürekkepler |
| Marka | EPSON |
| Megapiksel | 4800 x 1200 DPI |
| Standart yazıcı dilleri | ESC/P-R |
| Baskı hızı (renkli, normal kalite, A4/US Letter) | 34 ppm |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 34 ppm |
| İlk sayfa çıkışı (renkli) | 5,3 s |
| İlk sayfa çıkışı (siyah, A4) | 4,8 s |
| Dubleks baskı hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Dubleks baskı hızı (renkli, normal kalite, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Güvenli baskı | Evet |
| Maksimum giriş kapasitesi (sayfa) | 830 Kağıtlar |
| Standart giriş kapasitesi (sayfa) | 330 Kağıtlar |
| Otomatik belge besleyici kapasitesi | 50 Kağıtlar |
| Kağıt girdi sayısı | 2 |
| Kağıt girdi türü | Kağıt tepsisi |
| Standart çıkış kapasitesi (sayfa) | 150 Kağıtlar |
| Ağırlık | 18,7 kg |
| Yükseklik | 357 mm |
| Genişlik | 425 mm |
| Derinlik | 535 mm |
| Doğrudan yazdırma | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Standart arayüzler | Ethernet, NFC, USB, Kablosuz LAN |
| Tarama türü | Düz yatak ve ADF |
| Optik tarama çözünürlüğü | 1200 x 2400 DPI |
| Desteklenen resim formatları | JPEG,TIFF |
| Tarama teknolojisi | CIS |
| Tara | Bulut, E-posta, FTP, PC, USB |
| Tarama hızı (renkli) | 24 inç/dk |
| Tarama hızı (siyah) | 24 inç/dk |
| Desteklenen belge formatları | |
| Kopyalama hızı (siyah, normal kalite, A4) | 22 dakika başına kopya sayısı |
| Fotokopi yeniden boyutlandırma | 25 - 400% |
| Kopyalama hızı (renkli, normal kalite, A4) | 22 dakika başına kopya sayısı |
| Maksimum kopya sayısı | 999 Kopyalar |
| Maks. Kopya çözünürlüğü | 600 x 1200 DPI |
| Modem hızı | 33,6 Kbit/s |
| Faks iletim hızı | 3 Saniye/Sayfa |
| Gecikmeli faks gönderme | Evet |
| Bellekte tutulan A4 sayfaları | 550 Sayfa |
| Hızlı arama numaralarının maksimum sayısı | 200 |
| Hızlı arama | Evet |
| Hata düzeltme modu (ECM) | Evet |
| Faks aktarma | Evet |
| Faks hafızası | 6 MB |
| Faks yönlendirme | E-posta, PC |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,2 W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.