Esun ABS+ Filament Mavi
Stok Kodu
MNL.3DT.ESNABSPFMV
766,67 TL
Havale
743,67 TL
85,87 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Esun ABS+ Filament Blue
Esun ABS+ Filament Mavi
| Temel Bilgiler | |
|---|---|
| Kategori | Sarf Malzeme |
| Marka | Esun |
| Model | ABS+ Filament |
| Renk | Mavi |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Filament Türü | ABS+ |
| Çap | 1.75 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Yazdırma Sıcaklığı | 230-250°C |
| Isıtmalı Yatak Sıcaklığı | 90-110°C |
| Özellikler | Yüksek darbe dayanıklılığı, daha iyi yapışma |
| Uyumluluk | Tüm FDM 3D yazıcılar |
| Ekstra Özellikler | Daha az büzülme, mükemmel yüzey kalitesi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.