Esun ABS+ Filament Soğuk Beyaz
Stok Kodu
MNL.3DT.ESNABSPFSBY
766,67 TL
Havale
743,67 TL
85,87 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Esun ABS+ Filament Cold White
Esun ABS+ Filament Soğuk Beyaz
| Temel Bilgiler | |
|---|---|
| Kategori | Sarf Malzeme |
| Marka | Esun |
| Model | ABS+ Filament |
| Renk | Soğuk Beyaz |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Filament Türü | ABS+ |
| Çap | 1.75 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Yazdırma Sıcaklığı | 230-250°C |
| Isıtmalı Yatak Sıcaklığı | 90-110°C |
| Özellikler | Yüksek darbe dayanıklılığı, daha iyi yapışma |
| Uyumluluk | Tüm FDM 3D yazıcılar |
| Ekstra Özellikler | Daha az büzülme, mükemmel yüzey kalitesi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.