Extreme PRO USB 3.1 Solid State Flash Drive 256GB
Stok Kodu
SDCZ880-256G-G46
5.422,95 TL
Havale
5.260,26 TL
607,42 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 256 GB |
| Ürün rengi | Siyah |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Yükseklik | 11 mm |
| Genişlik | 21 mm |
| Derinlik | 71 mm |
| Okuma hızı, ortam | 420 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 380 MB/s |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 256 GB |
| Şifre koruması | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Wi-Fi | Hayır |
| USB versiyonu | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| USB konnektörü | USB Type-A |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.