Fujitsu Primergy Intel Xeon E5-2620v4 8C/16T 2.10 GHz
Stok Kodu
S26361-F3933-L420
35.329,94 TL
Havale
34.270,04 TL
3.957,25 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | FUJITSU |
| İşlemci | E5-2620V4 |
| İşlemci litografi | 14 nm |
| İşlemci ailesi | Intel Xeon E5 v4 |
| Kutu | Hayır |
| İşlemci soketi | LGA 2011-v3 |
| Atlama | R0 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sistem busu | 8 GT/s |
| Sıralı işlemci sayısı | 16 |
| İşlemci çalışma modları | 64-bit |
| İşlemci destek frekansı | 3 GHz |
| … için bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| İşlemci önbelleği | 20 MB |
| Otobüs tipi | QPI |
| QPI bağlantı sayısı | 2 |
| İşlemci frekansı | 2,1 GHz |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| İşlemci serisi | Intel Xeon E5-2600 v4 |
| Termal Tasarım Gücü | 85 W |
| T çantası | 74 °C |
| İşlemci tarafından desteklenen maksimum iç bellek | 1536 GB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek tipleri | DDR4-SDRAM |
| İşlemci tarafından desteklenen saat hızları | 1600,1866,2133 MHz |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek bant genişliği (maks) | 68,3 GB/s |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek kanalları | Dörtlü |
| İşlemci tarafından desteklenen ECC | Evet |
| Yerleşik grafik adaptörü | Hayır |
| Intel® Kimlik Koruma Teknolojisi (Intel® IPT) | Hayır |
| Intel® vPro™ Teknolojisi | Evet |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Evet |
| Intel® Turbo Boost teknolojisi | 2.0 |
| Intel® Flex Memory Access | Hayır |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Evet |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Evet |
| Intel® Güvenilir Uygulama Teknolojisi | Evet |
| Genişletilmiş Sayfa Tabletleriyle Intel® (VT-x) | Evet |
| Intel® Talep Tabanlı Açma Kapama | Evet |
| Intel® TSX-NI | Evet |
| Intel® Güvenli Anahtar | Evet |
| Intel® 64 | Evet |
| Intel® OS Koruması | Evet |
| Yönlendirilmiş G/Ç (VT-d) için Intel® Sanallaştırma Teknolojisi | Evet |
| Intel® Sanallaştırma Teknolojisi (VT-x) | Evet |
| Uyuşum Sorunsuz işlemci | Evet |
| Desteklenen yönerge setleri | AVX 2.0 |
| PCI Express giriş versiyonu | 3.0 |
| Devreden çıkarma bitini çalıştır | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.