Hediyeli
HP 15-DA1045NT 6LH33EA 15.6'' FHD İ5-8265U 4GB 256GB SSD FDOS
Stok Kodu
6LH33EA
30.064,54 TL
Havale
29.162,60 TL
3.367,48 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
Stok Durumu
Stokta Yok
Hediyesi
MS OFFICE 365 BİREYSEL 32/64BIT TÜRKÇE KUTU 1 YIL
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | 15-DA1045NT |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-8265U (1,60 GHz,6 MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | GeForce MX130 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ses Kartı | Çift Hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Tümleşik dijital mikrofonlu HP TrueVision HD Kamera |
| Kart Okuyucu | 1 multi-format SD |
| Klavye & Mouse | Full Size Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41 Wh |
| Boyutlar | 37,6 x 24,6 x 2,25 cm/3.1 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.