HP M528dn 1PV64A LaserJet Enterprise Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Stok Kodu
PRN.HP.M528DN
98.846,06 TL
Havale
95.880,68 TL
11.071,58 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP M528dn 1PV64A LaserJet Enterprise Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
| Ürün | |
|---|---|
| Kategori | Baskı Çözümleri |
| Marka | HP |
| Teknik Özellikleri | |
|---|---|
| Yazıcı Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Hızı (ppm) | Dakikada 43 sayfaya kadar (varsayılan) ; Dakikada 50 sayfaya kadar (HP Yüksek Hızı |
| Baskı Kalitesi | 1200 x 1200 |
| Baskı Kapasitesi (Sayfa/Ay) | 150.000 sayfaya kadar |
| Baskı Boyutu | A4, A5, A6 |
| İşlemci | 1,2 GHz |
| Bellek | 1,25 GB (yazıcı); 512 MB (Tarayıcı) |
| Kağıt Kapasitesi | 100 yapraklık çok amaçlı Tepsi 1, 550 yapraklık giriş Tepsi 2, otomatik çift taraflı yazdırma |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Fotokopi Özelliği | Var |
| Faks Özelliği | Yok |
| Tarama Özelliği | Var |
| Network Bağlantı | War |
| Wi-Fi | Var |
| Arabirim ve Bağlanabilirlik | 1 Hi-Speed Device USB 2.0; 2 Hi-Speed USB 2.0 Host; 1 Gigabit Ethernet; 1 Hardware Integration Pocket |
| Güç Gereksinimi | 629 watt (Baskı), 28,8 watt (Hazır), 5,3 watt (Uyku), 0,74 watt (Otomatik Kapanma/Otomatik Açılma), LAN bağlantısı: 0,06 watt (Otomatik Kapanma), 0,06 watt (Kapalı ) |
| Boyutları (Y x G x D) mm | 507x631x497mm |
| Ağırlık | 21,41 kilo |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows 7 (32/64 bit), 2008 Server R2, 8 (32/64 bit), 8.1 (32/64 bit), 10 (32/64 bit), 2012 Server, 2016 Server; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.13 High Sierra, macOS v10.12 Sierra, OS X v10.11 El Capitan |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.