HP 20.7'' P21b G4 9TY24AS 5ms FHD Vga Hdmi TN
Stok Kodu
MON.HP.9TY24AS
7.545,68 TL
Havale
7.319,31 TL
845,18 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Marka | HP |
| Üretici Kodu | 9TY24AS |
| Ekran Boyut Aralığı | 20" - 22" |
| Görülebilir Alan | 45,79 x 25,75 cm |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 |
| 1 x VGA | |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Yok |
| USB | Yok |
| MHL | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 60Hz |
| Yatay Max: 80KHz | |
| VESA | Var |
| Nokta Aralığı | 0,238 mm |
| Karşıtlık | Statik: 600:1 |
| Dinamik: 8.000.000:1 | |
| Parlaklık | 250 nit |
| Güç Tüketimi | Max: 26W |
| Boyutlar | Yükseklik: 490,3 mm x Genişlik: 186,1 mm x Derinlik: 374,1 mm (ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Çevreyle ilgili satın alma gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olması için TCO ve ENERGY STAR® onaylı bir monitör tercih edin. |
| Diğer Öz. 2 | 20,7" diyagonal Full HD ekran ve dahili hoparlörlerden gelen stereo sesle her zaman gerçeğe yakın renkler ve net detaylar elde edin. |
| Diğer Öz. 3 | Donanım kilidi gerekmeden HDMI ve VGA bağlantı noktalarıyla cihazlarınıza ve ek monitörlere kolayca ve hızla bağlanın. |
| Eğme | -5° ~ 20° |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.