HP 200 G4 5W7P1ES i5-1235U 8GB 256GB DOS 21.5''
Stok Kodu
AIO.HP.5W7P1ES
29.352,62 TL
Havale
28.472,05 TL
3.287,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 200 G4 5W7P1ES i5-1235U 8GB 256GB DOS 21.5''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | All in One |
| Marka | HP |
| Model | Hp 200 G4 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1235U (10C / 12T, 3.3 / 4.4GHz, 12MB Önbellek) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB SSD |
| Disk Tipi | SDD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Grafikleri |
| Dahili Web Kamerası | 5 MP Açılır Kapanır |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (GxDxY) | 490.3 x 380.7 x 204.5 mm (19.3 x 14.99 x 8.05 inç) |
| Ağırlık | 5.7 kg (12.56 lb) |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Freedos |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | TPM 2.0 (Güvenilir Platform Modülü) |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Portları | •2x USB 3.2 Nesil 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.