HP 250 G4 205R2ES Ryzen3 3250U 4GB 256GB SSD 21.5'' AIO PC
Stok Kodu
AIO.HP. 205R2ES
25.057,82 TL
Havale
24.306,08 TL
2.806,68 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Tipi | R3-3250U |
| İşlemci Hızı | 2.6GHz up to 3.5 GHz |
| İşlemci Cache | 4 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 2 |
| Ekran Boyutu | 21.5'' |
| Ekran Özelliği | FHD (1920 x 1080) IPS geniş ekran LCD yansıma önleyici WLED arkadan aydınlatmalı 250 nit |
| Ekran Kartı | AMD Radeon |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Sabit Disk Kapasitesi | 256GB M.2 NVMe SSD |
| Optik Sürücü | DVD/RW (Okuyucu ve Yazıcı) |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Kablosuz Haberleşme | Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1x1) |
| Web Kamerası | 1080p |
| Güvenlik | TPM 2.0 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth® 5 M.2 |
| Klavye&Mouse | Kablolu |
| Ethernet LAN | Var |
| Portlar | 2x USB 5 Gbps, SD Kart Okuyucu, 1 x HDMI, 2x USB Type-A |
| Renk | Beyaz |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.