HP 250 G7 6BP33EA 15.6'' HD i3-7020U 4GB 1TB HDD FDOS
Stok Kodu
6BP33EA
18.893,01 TL
Havale
18.326,22 TL
2.116,18 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | Hp 250 G7 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 |
| İşlemci | Intel Core i3 7020U -2.5 GHz (Turbo Boost Teknoloji ile Max. 3.1 Ghz) 3 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | HD(1366x768) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | SATA |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000 (Gigabit) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p kamera |
| Kart Okuyucu | SD kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Numerik Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Var |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 41 Wh |
| Boyutlar | 37,6 x 24,6 x 2,25 cm/1.78 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.