HP 250 G8 27K01EA i5-1035G18GB 256GB SSD 2GB/MX130 FDOS
Stok Kodu
NB.HP.27K01EA
37.731,27 TL
Havale
36.599,33 TL
4.226,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci | Intel Core i5-1035G1 processor 1,00 GHz (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Modeli | IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | 2666 MHz DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce MX130 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Ağ Denetleyici | Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC |
| Kablosuz İletişim | Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi +Bluetooth 5 |
| Giriş/Çıkış | 1 x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış | 1 x USB Type-C |
| Giriş/Çıkış | 2 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış | 1 x RJ-45 |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Ekran Özelliği | IPS, dar çerçeve, yansımasız, 250 nit, %45 NTSC Ekran |
| Kamera Çözünürlüğü | 720P |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Garanti Yılı | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 41W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19,9 mm x Genişlik: 358 mm x Derinlik: 242 mm |
| 3G/4G Desteği | Yok |
| GPS Desteği | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.