HP 255 G9 R7-5825U 8G 512G 15.6'' FreeDOS
Stok Kodu
NB.HP.6Q8N3ES
28.969,29 TL
Havale
28.100,21 TL
3.244,80 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | HP 255 G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci | AMD Ryzen 7 5825U |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 RAM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 Adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | 1920 x 1080 Piksel FHD Ekran |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Sayısal Tuş Takımlı |
| Boyutlar (GxDxY) | 358 x 242 x 19.9 mm |
| Ağırlık | 1,74 kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Var |
| Mikrofon | çift dizi mikrofon |
| Wlan / Bluetooth | Var |
| Giriş/Çıkış Portları | USB 3.x (2 adet) |
| Giriş/Çıkış Portları | USB Type-C (1 adet) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 65 W USB Type-C™ |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.