HP 260 G4 i5-10210U 8G 256G FreeDOS
Stok Kodu
PC.HP.5L525ES
27.874,04 TL
Havale
27.037,82 TL
3.122,12 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Hp |
| Model | HP 260 G4 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i7-10210U1(6 GHz temel frekans, 6 MB önbellek, 4 çekrdek) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2400 SDRAM |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Ses Çıkışı | Realtek ALC3205 codec, dahl hoparlör, brleşk mkrofon/kulaklık jakı |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç/td> | 65 W harc güç adaptörü, %89’a kadar vermllk |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 17,7 x 17,5 x 3,4 cm |
| Ağırlık | 1,25 kg ( |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Wlan / Bluetooth | WLAN: Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) W-F® ve Bluetooth® 5 brleşm ; |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x brleşk kulaklık/mkrofon; |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps ver aktarım hızı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps ver aktarım hızı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB Type-A 480 Mbps ver aktarım hızı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x RJ-45 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x VGA |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Seri |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps ver aktarım hızı |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB Type-A 480 Mbps ver aktarım hızı |
| Klavye&Mouse | HP USB kablolu klavye; HP USB optk fare |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Klavye&Mouse | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.