HP 2BT22EA 15.6'' HD i5-7200U 8GB 1TB SATA 2GB/AMD 520 W10P
Stok Kodu
2BT22EA
25.683,55 TL
Havale
24.913,04 TL
2.876,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | HP |
| Model | HP Pavilion M420 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5 7200U - 2.5 GHz (Turbo Boost Teknolojisi ile Max 3.1 GHz) 3 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | HD/1366 X 768 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | SATA |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | AMD Radeon 520 |
| Ethernet Kartı | Gigabit(10/100/1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | SD kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Numerik klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | DVD Super Multi |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 41 Wh |
| Boyutlar | 254 mmx24mmx380mm/2.1 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.