HP 34N95ES11 240 G8 İ7-1065G7 8GB 512 TB SSD 14'' W10P
Stok Kodu
34N95ES11
46.493,24 TL
Havale
45.098,45 TL
5.207,63 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 34N95ES11 240 G8 İ7-1065G7 8GB 512 TB SSD 14'' W10P
| TEKNİK ÖZELLİK | |
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | Hp 240 G8 |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i5-1065G7 |
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14'' |
| Ekran | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SDD |
| Ekran Kartı Belleği | Dahili |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.



