HP 400 G7 293Z5EA i5-10500 8GB 256GB SSD FDOS
Stok Kodu
PC.HP.293Z5EA
35.595,53 TL
Havale
34.527,67 TL
3.987,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 400 G7 293Z5EA i5-10500 8GB 256GB SSD FDOS
| İşlemci | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli | 10.Nesil |
| İşlemci Modeli | i5-10500 |
| Temel Frekans | 3.10GHz |
| Turbo Frekans | 4.50GHz |
| Önbellek | 12MB |
| Intel vPro Desteği | Var |
| Sistem Belleği (Gb) | 8GB |
| Bellek Türü | DDR4 2666MHz |
| Bellek Düzeni | 1 x 8GB |
| Max.Bellek | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu | 2 |
| Sabit Disk | Yok |
| SSD | 256GB |
| SSD Slotu | M.2 |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Bluetooth | Yok |
| Ethernet | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı | Var |
| Video Portu | Var |
| USB Type-C | Yok |
| Usb 2.0 | 4 |
| Usb 3.0 | 5 |
| Usb 3.1 | Yok |
| Usb 3.2 | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| İşletim Sistemi | Free Dos |
| Ses | Tümleşik ses kartı |
| Optik Okuyucu | Var |
| Klavye Mouse | Kablolu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.