HP 400 MT G5 i5-8500 1 TB 4 GB Freedos
Stok Kodu
4CZ63EA
27.861,67 TL
Havale
27.025,82 TL
3.120,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Açıklama | Güvenilir ve geleceğe hazır.\nBugün ve gelecekte modern iş yerlerine uyacak şekilde tasarlanan şık, güvenilir ve güvenli HP ProDesk 400 MT, işinizle birlikte büyüyebilen ölçeklendirilebilir yüksek performanslı ve güçlü bir bilgisayardır.\n\n- FreeDOS\n- Intel Core i5-8500 (3GHz, Cache 9MB, 6 Cores)\n- 4GB (2666MHz) DDR4-SDRAM (1 x 4) & 1000GB HDD |
| Marka | HP |
| İşlemci | i5-8500 |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| İşlemci ailesi | 8. nesil Intel® Core™ i5 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| Sıralı işlemci sayısı | 6 |
| İşlemci destek frekansı | 4,1 GHz |
| İşlemci önbelleği | 9 MB |
| İşlemci frekansı | 3 GHz |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 2x DIMM |
| Maksimum bellek | 16 GB |
| Hafıza frekans hızı | 2666 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 4 GB |
| RAM | 4 GB |
| Optik sürücüler | DVD süper multi |
| Optik sürücü miktarı | 1 |
| Kablo girişi | Evet |
| Kablo çıkışı | Evet |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| Mikrofon giriş fişi | Hayır |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Birleşik kulaklık/mikrofon portu | Evet |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 4 |
| Güç gereksinimleri | 310 W |
| Ağırlık | 5,47 kg |
| Yükseklik | 338 mm |
| Genişlik | 170 mm |
| Derinlik | 274 mm |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Wi-Fi | Hayır |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ürünle gelen yazılım | Microsoft Defender; Native Miracast Support |
| İşletim sistemi yazılımı | FreeDOS |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 1000 GB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Sabit bellek arayüzü | SATA |
| Toplam depolama kapasitesi | 1000 GB |
| Yüklü sabit disk sayısı | 1 |
| Depolama ortamı | HDD |
| Depolama birimi sayısı | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) yuvası | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) yuvası | 1 |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel® UHD Graphics 630 |
| Farklı grafik adaptör modeli | Mevcut değil |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.