HP 430 G8 2X7T9EA İ5-1135G7 8GB 256GB SSD 13.3'' W10Pro
Stok Kodu
NB.HP.2X7T9EA
48.136,11 TL
Havale
46.692,03 TL
5.391,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 430 G8 2X7T9EA İ5-1135G7 8GB 256GB SSD 13.3'' W10Pro
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | Probook 430 G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 2.5GHz / 4.2GHz |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | USB-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 13.3." |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 329 x 227 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1 - 2 kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Var |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Var |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 USB-C 3.2 Gen1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | Ethernet (RJ-45) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.