HP 440 27H78EAE3 G8 i5-1135G7 16GB 256GB SSD 14 WIN10 PRO
Stok Kodu
27H78EAE3
51.202,81 TL
Havale
49.666,72 TL
5.735,14 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | Hp 440 G8 |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14,0'' |
| Ekran | 1920 x 1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Disk Tipi | SDD |
| Ekran Kartı Belleği | Dahili |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.