HP 440 G6 2T7Z1ES i3 4GB 256GB FDOS 23.8'' FHD
Stok Kodu
AIO.HP.2T7Z1ES
28.421,66 TL
Havale
27.569,01 TL
3.183,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 440 G6 2T7Z1ES i3 4GB 256GB FDOS 23.8''FHD
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | All İn One Bilgisayar |
| Marka | HP |
| Model | 2T7Z1ES |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 |
| İşlemci | Intel Core i3-10100 6MB 3.60 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 4.30 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe M.2 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD 630 Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Yok |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Boyutlar (GxDxY) | 53,93 x 23,3 x 51,1 cm |
| Ağırlık | 7.75 Kg |
| Vesa Uyumluluğu | Belirtilmemiş |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 3 in 1 Kart Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Dvd RW |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000 Rj-45 Ethernet |
| Wlan / Bluetooth | Var + Bluetooth 5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB Type C |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB Type A |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x Display Port |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| All İn One Bilgisayar | |
| Güç Adaptörü | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.