HP 450 G6 6MQ70EA 15.6'' HD i3-8145U 4GB 1TB HDD FDOS
Stok Kodu
6MQ70EA
27.874,04 TL
Havale
27.037,82 TL
3.122,12 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | HP ProBook 450 G6 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 |
| İşlemci | Intel Core i3 8145U - 2.1 GHz (Turbo Boost Teknoloji ile Max 3.9 GHz) 4 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD(1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Grafik Kartı 620 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | 3 in 1 (SD/SDHC/SDXC) |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45 Wh |
| Boyutlar | 36,49 x 25,69 x 1,9 cm / 2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.