HP 5F0H0EA Z2 G9 i7-12700K 16GB 512GB RTX A2000 12GB W11P
Stok Kodu
WPC.HP.5F0H0EA
101.693,70 TL
Havale
98.642,89 TL
11.390,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 5F0H0EA Z2 G9 i7-12700K 16GB 512GB RTX A2000 12GB W11P
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation |
| Marka | Hp |
| Model | HP Z2 Tower G9 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel i7 |
| İşlemci | Intel i7-12700K |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 4800MHz non-ECC |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 DIMM slot ile maksimum 128GB ram desteği |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 12 GB |
| Ekran Kartı Modeli | nVidia Quadro RTX A2000 (6GB GDDR6, 192bit, Pro 3D) |
| Ses Çıkışı | Realtek ALC3205-VA2-CG, 2.0 W dahili mono hoparlör |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Portları | 4x SuperSpeed USB Type-A (1’ Hızlı şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x evrensel ses jakı Arka:1x ses giriş ve Çıkışı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x RJ-45 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x DisplayPort 1.4; |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x SuperSpeed USB Type-A |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SuperSpeed USB Type-A |
| Giriş/Çıkış Portları | 3z USB Type-A |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.