HP 5HZ61ES Z2 G4 E-2124G 8GB 1TB 2GB/P400 W10PRO
Stok Kodu
210178721
85.922,14 TL
Havale
83.344,48 TL
9.624,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
bizim stok
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Hp |
| Ürün Ailesi | HP Z2 G4 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon XE2124G |
| İşlemci | Intel Xeon XE2124G 3.4 Ghz 8M 4C |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro WS (4 Çekirdek) |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Disk Yuvaları | 4x2,5" veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro P400 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | Entegre internet PHY bağı |
| Ses Özelliği | Entegre ses |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön;2xUSB 3.0/1x USB 3.1 Gen Type-C(opsiyonel)/Mikrofon/Kulaklık |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka;4xUSB 3.0/2xUSB 2.0/2xDisplayport/1xses giriş-çıkışı/1xmikrofon/1xRJ-45/1xUSB 3.0/2xUSB 2.0/ |
| Güç Kaynağı | 500W |
| Klavye | İnce kablolu klavye |
| Mouse | Optik USB mouse |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 355,6 x 170,18 x 434,34 mm/8,2 kg |
| Garanti Süresi | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.