HP 790-0040nt 7DU30EA i7 9700 16GB 512GB SSD 6GB/GTX 1660 FDOS
Stok Kodu
7DU30EA
66.755,32 TL
Havale
64.752,66 TL
7.477,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | 790-0040nt |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core™ i7 9700K processor 3.60 GHz (12M Cache, up to 4.90 GHz 8 Çekirdekli |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHZ |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Optik Sürücü | DVD yazıcı |
| Kart Okuyucu | 3'ü 1 arada SD Kart Okuyucu |
| Ağ Denetleyici | Tümleşik Ethernet LAN(10/100/1000) |
| Ses Özelliği | 1 surround ses |
| Giriş / Çıkış Portları | 1 x HDMI,1 x DisplayPort,1 x DVI,4 x USB 3.1,2 x USB 2.0,1 x USB Type-C,1 x RJ-45,3 x Audio Jacks |
| Güç Kaynağı | 400 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Mouse | Kablolu |
| Kasa Tipi | Minitower |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | Yükseklik: 512 mm x Genişlik: 299 mm x Derinlik: 478 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.