HP 850 G6 6XE72EA i7-8565U 8GB/256GB 15,6'' W10P
HP 850 Serisi Genel Özellikler
İşbirliğine dayalı çalışma yaklaşımı için kullanıcıların her ortamda bağlantıda ve üretken kalmasını sağlayan güçlü, güvenli ve dayanıklı dizüstü bilgisayar gerekir. Şık tasarımlı HP EliteBook 850 ile farklı mekanlarda farklı işler yapmanızı gerektiren iş gününüzün üstesinden gelin. Seyahatler ve iş toplantılarınızda yanınızda rahatça taşınabilir, ultra ince ve hafif 15,6 inç ekrana sahiptir. Her işletme için uygun bir fiyata temel ticari özellikleri sunar.
İşletmenizin verimli kalmasına yardımcı olmak için otomatik güvenlik çözümleri, güçlü performans ve uzun pil ömrü sunmaktadır. Yenilik, temel güvenlik ve multimedya özelliklerinin uygun fiyatlı bir birleşimini arayan kurumsal ortamlardaki veya küçük ve orta ölçekli işletmelerdeki profesyoneller için en ideal modeller arasında yer almaktadır.HP Gizlilik Kamerası yalnızca HD veya IR kameralı bilgisayarlarda sunulmaktadır. Kötü amaçlı izlemelerden koruma sağlamak için tasarlanmış fiziksel kapaklı isteğe bağlı HP Gizlilik Kamerası ile sağlanan rahatlık sayesinde başkalarının sizi izlediği endişesinden kurtulun.

Uzun pil ömrüne ve hızlı bağlanabilirliğe sahip olan HP 850 çoklu görevlerin dizüstü bilgisayarı, iş teslimi odaklı iş gününüzün üstesinden gelmenizde size yardım etmeye hazır. Gürültü engelleme özelliği sayesinde 720p HD kamerası ile yapacağınız görüşmelerde seslerin karşılıklı olarak net duymasına imkân sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak Intel Core’un birçok işlemcileri ile donatılmış Hp 850 ile zorlu iş uygulamalarını hızlandırıp zamanın size kalmasını sağlayın.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | HP EliteBook 850 G6 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7 8265U - 1.8 GHz (Turbo Boost Teknoloji ile Max 4.6 GHz) 8 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD(1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Grafik Kartı 620 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | 3 in 1 (SD/SDHC/SDXC) |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 56 Wh |
| Boyutlar | 37 x 25,17 x 1,82 cm / 1,78 kg |