HP EliteBook 850 G8 358Q2EA i7-1165G7 16GB 512GB W10P 15.6''
Stok Kodu
NB.HP.358Q2EA
59.866,40 TL
Havale
58.070,41 TL
6.705,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP 850 G8 358Q2EA i7-1165G7 16GB 512GB W10P 15.6''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | Elitebook Hp 850 G8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz i7-1165G7 8MB 2.80 Ghz |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 NVMe PCıe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel HD Graphics 620 |
| Dahili Web Kamerası | HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Bang & Olufsen ses sistemi, çift stereo hoparlör, 3 çok dizili mikrofon |
| Hoparlör | Dual Stereo Speakers |
| Adaptör | 65 W USB Type-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 400 nits, 72% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Klavye: sayısal tuş takımlı, sıvı dökülmesine dayanıklı, arka aydınlatmalı klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 35,6 x 23,37 x 1,92 cm |
| Ağırlık | 1,77 kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2x2) ve Bluetooth® 5 birleşimi, vPro® olmayan |
| Giriş/Çıkış Portları | USB4 Type-C® 40 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi |
| Giriş/Çıkış Portları | DisplayPort™ 1.4 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (1 şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | Stereo kulaklık/mikrofon birleşik jakı |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 HDMI 2.0b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 AC güç kaynağı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.