HP AIO 20 2KL96EA 400 G3 i5-7500T 4G 1T W10 TOUCH
Stok Kodu
210142083
40.767,84 TL
Havale
39.544,80 TL
4.566,34 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 20 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Çoklu Dokunmatik |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-7500T |
| İşlemci Hızı | 2,70 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Monitör Türü | LCD |
| Monitör Çözünürlük | 1600 X 900 |
| Anakart Yongaseti | INTEL HM170 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Yok |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| Güç Kaynağı | 90 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Fare | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | DisplayPort |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Marka / Seri | HP ProOne |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.