HP AIO 23.8 1KP24EA 440 G3 i3-7100T 4GB 1TB FREE DOS
Stok Kodu
210129320
34.276,82 TL
Havale
33.248,51 TL
3.839,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23.8 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i3 |
| işlemci Kodu | i3-7100T |
| İşlemci Hızı | 3,40 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Monitör Türü | LED IPS |
| Anakart Yongaseti | INTEL HM170 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Yok |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Güç Kaynağı | 150 Watt |
| Klavye | Yok |
| Fare | Yok |
| Renk | Gümüş |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | HDMI Girişi |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Marka / Seri | HP ProOne |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.