HP AIO 23.8 440 G4 4NU44EA i7-8700T 8GB 1TB FREE DOS
Stok Kodu
210177277
47.725,40 TL
Havale
46.293,63 TL
5.345,64 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | All In One |
| Ürün Ailesi | HP AIO 440 G4 |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | i7-7700T |
| işlemci | Intel Core i7 |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-SDRAM |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Monitör Panel Tipi | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Türü | Harici |
| Ekran Kartı Modeli | Radeon 530-AMD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Optik Sürücü | İnce DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ses Özelliği | İki iç hoparlör,kulaklık yan bağlantı noktası,çoklu akış özellikli |
| WiFi | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| Giriş / Çıkış Portları | 4xUSB 3.0,1xUSB 2.0,1xdisplayport,2xUSB 3,1,1xgüç kınektörü |
| Güç Kaynağı | 150 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Mouse | Kablolu |
| Renk | siyah |
| Boyutlar | 539,6 mm x 208,5 mm x 392,3 mm/ 6,37 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Üretici Sayfası | https://www.hpsunucu.com |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.