HP AIO 23.8 440 G4 4NU45EA i5-8500T 8GB 1TB WIN10H
Stok Kodu
210177276
46.575,39 TL
Havale
45.178,13 TL
5.216,83 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | All In One |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | HP ProOne 440 G4 |
| Ekran Boyutu | 23,8" |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| işlemci | 8'nci Nesil Intel® Core™ i5 işlemci |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | HDD |
| Disk Tipi | 1 TB |
| Disk Kapasitesi | FHD IPS |
| Monitör Panel Tipi | 1920 x 1080 |
| Monitör Çözünürlük | Tümleşik |
| Ekran Kartı Türü | Intel® UHD Grafik Kartı 630 |
| Ekran Kartı Modeli | 2GB |
| Ekran Kartı Belleği | Var |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | LANIntel® I219LM GbE |
| Ağ Denetleyici | Dahili stereo hoparlör;çoklu akış özellikli |
| Ses Özelliği | Var |
| WiFi | Var |
| Bluetooth | Belirtilmemiş |
| Webcam | Belirtilmemiş |
| Hoparlör | Yan;1xDisplayPort™ 1.2/1x güç konektörü/1x RJ-45/2xUSB 3.1 Gen 1/1xyapılandırılabilir video bağlantı noktası/Arka:1xkulaklık konektörü/2xUSB 3.1 Gen 1/1xUSB 2.0 Type-C™/ |
| Giriş / Çıkış Portları | 150 W |
| Güç Kaynağı | USB Business Slim Bağımsız Kablolu Klavye |
| Klavye | HP USB Optik mouse |
| Mouse | Siyah |
| Renk | 64,000 x 26,000 x 46,000 cm/9 kg |
| Boyutlar | 24 ay |
| Garanti Süresi | https://www.hpsunucu.com/ |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.