HP AIO 440 G4 4NT87EA 23.8'' i5-8500T 4GB 1TB SATA FREE DOS
Stok Kodu
210177278
36.088,40 TL
Havale
35.005,74 TL
4.042,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
penta
HP 440 G4 All İn One Bilgisayar
Tasarım olarak olarak modern ve bir çok özelliği bünyesinde barındıran HP All İn One 440 G4 Bilgisayar performansı ile işlerimizi daha hızlı ve yönetilebilir kılar. Hp 440 G4 Mikro Kenarlı aynı zamanda ekranın daha iyi görünebilmesi için yansıma önleyici özelliği ile öne çıkmaktadır.Dar ve kısıtlı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilecek ergonomiye sahiptir bu sayede All İn One Bilgisayar verimliliği arttırmaktadır. 23.8 inch ful hd ekran boyutu sunan bu bilgisayar 4 gb bellek kapasitesine sahiptir.
HP 440 G4 All İn One Bilgisayar Özellikleri
| Kategori | All in one |
| Marka | Hp |
| Ürün Ailesi | HP AIO 440 G4 |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| işlemci | Intel® Core™ i5-8500T ile Intel® UHD Grafik Kartı 630 (2,1 GHz temel frekans, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3,5 GHz'e kadar, 9 MB önbellek, 6 çekirdekli) |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SATA |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Monitör Panel Tipi | FHD IPS |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Türü | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel® UHD Grafik Kartı 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | LANIntel® I219LM GbE/WLANIntel® Çift Bantlı Kablosuz-AC 9560 802.11ac (2x2) ve Bluetooth® 5 M.2, vPro™ olmayan |
| Ses Özelliği | Conexant CX3601 codec, 2 W dahili stereo hoparlör, kulaklık yan bağlantı noktası (3,5 mm), çoklu akış özellikli |
| WiFi | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| Giriş / Çıkış Portları | 1x DisplayPort™ 1.2 /1x güç konektörü /1x RJ-45 1 seri /2x USB 3.1 Gen 1 /1x yapılandırılabilir video bağlantı noktası |
| Giriş / Çıkış Portları | 1x kulaklık konektörü/2x USB 3.1 Gen 1/1x USB 2.0 Type-C™ |
| Güç Kaynağı | 120 W (harici güç adaptörü) |
| Klavye | USB Business Slim Bağımsız Kablolu Klavye |
| Mouse | HP USB Optik mouse |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 53,96 x 5,19 x 34,96 cm /4.5 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.