HP AIO 440 G5 8JW76EA i5-9500T 4G 1T 23.8 DOS
Stok Kodu
210196151
36.636,02 TL
Havale
35.536,94 TL
4.103,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23.8 inç |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşlemci Tipi | 9. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-9500T |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 9 MB |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| USB 3.0 | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.