HP DRAGONFLY G2 336P1EA i7-1185G7 16GB 512GB SSD 13.3 W10P
Stok Kodu
NB.HP.336P1EA
109.469,96 TL
Havale
106.185,86 TL
12.261,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP DRAGONFLY G2 336P1EA i7-1185G7 16GB 512GB SSD 13.3 W10P
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | Dragonfly G2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1185G7 (3.0 / 4.8GHz) |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Yok |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal2 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p with Privacy Shutter |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | USB-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080) IPS 250nits |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan aydınlatmalı Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 329 x 227 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.55 kg |
| Kasa Rengi | Mavi |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Var |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB-C 3.2 Gen1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | Ethernet (RJ-45) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.