HP DRAGONFLY i7-8565U 13.3'' 16GB 512SSD 4G LTE WINDOWS10 PRO
Stok Kodu
NB.HP.6FW25AV.
117.739,07 TL
Havale
114.206,90 TL
13.187,76 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Hp |
| Model | Hp DragonFly |
| İşlemci Tipi | intel Core |
| İşlemci | İntel Core i7-8565 U 1,8 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 13,3'' |
| Ekran | 1920X1080 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Dahili |
| Ekran Kartı | Dahili |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Güç | 45W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.