HP Elite x360 1040 G9 5Z6A9EA i7-1255U 16GB 512GB W11P 14''
Stok Kodu
NB.HP.5Z6A9EA
60.238,60 TL
Havale
58.431,44 TL
6.747,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP Elite x360 1040 G9 5Z6A9EA i7-1255U 16GB 512GB W11P 14''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | Elitebook x360 1040 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | 12. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-1255U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,7 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5-4800 MHz RAM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 Adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | PCIe® NVMe™ SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Irıs Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Ses Çıkışı | Çift stereo hoparlör |
| Hoparlör | Bang & Olufsen ses sistemi |
| Adaptör | 65 W USB Type-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | WUXGA (1920 x 1200), dokunmatik, IPS, parlama önleyici, 1000 nit, %100 sRGB, HP Sure View Reflect tümleşik gizlilik ekranı |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Klavye | HP Premium Klavye - sıvı dökülmesine karşı dayanıklı, arkadan aydınlatmalı klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 31,56 x 22,56 x 1,92 cm |
| Ağırlık | 1,35 kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro (Windows 11 Pro'dan sürüm düşürme haklarıyla edinilebilir) |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Parmak izi sensörü |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Mikrofon | çift dizi mikrofon |
| Wlan / Bluetooth | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.2 combo (supporting gigabit data rate) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | Stereo kulaklık/mikrofon birleşik jakı |
| Giriş/Çıkış Portları | 65 W USB Type-C™ |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.