HP EliteBook 660 G11 D30N5ET U7-155U 16GB 512GB DOS 16''
Stok Kodu
NB.HP.D30N5ET
55.305,22 TL
6.194,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HP EliteBook 660 G11 D30N5ET U7-155U 16GB 512GB DOS 16''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Üst Seviye Kurumsal Dizüstü Bilgisayar (Premium Business Laptop) |
| Marka | HP |
| Model | EliteBook 660 G11 (D30N5ET) |
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 155U (12 Çekirdek, 4.80 GHz'e kadar, 12MB Önbellek) |
| Yapay Zeka (NPU) | Intel® AI Boost (Entegre Yapay Zeka Hızlandırıcı) |
| Bellek (RAM) | 16 GB DDR5-5600 MHz (2x SODIMM, Arttırılabilir) |
| Depolama (SSD) | 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Ekran Kartı | Intel® Graphics (Entegre) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS (İşletim sistemi bulunmamaktadır) |
| Ekran ve Multimedya | |
|---|---|
| Ekran Özellikleri | 16" WUXGA (1920 x 1200) IPS, Anti-glare, 300 nits, %45 NTSC |
| Web Kamerası | 5 MP IR Kamera (Gizlilik Deklanşörü ve Windows Hello Desteği) |
| Ses Sistemi | Poly Studio Destekli Çift Hoparlör, Çift Dizi Mikrofon (AI Gürültü Azaltma) |
| Bağlantılar | |
|---|---|
| USB / Thunderbolt | 2x Thunderbolt™ 4 (USB-C®, 40Gbps, PD, DP 2.1), 2x USB-A (5Gbps) |
| Görüntü Çıkışı | 1x HDMI 2.1 |
| Ağ / Wireless | Intel® Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth® 5.3 + Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Ses Giriş/Çıkış | 3.5mm Kombo Kulaklık/Mikrofon Jakı |
| Fiziksel Özellikler | |
|---|---|
| Kasa Malzemesi | Premium Alüminyum Şasi |
| Klavye / Mouse | Sıvıya Dayanıklı, Arkadan Aydınlatmalı Klavye, Sayısal Tuş Takımı |
| Güvenlik | HP Wolf Security, Parmak İzi Okuyucu, TPM 2.0, Smart Card Okuyucu |
| Batarya / Güç | 3-Hücreli 56 Wh Uzun Ömürlü Pil / 65 W USB-C Adaptör |
| Boyutlar / Ağırlık | ~35.9 x 25.1 x 1.7 cm / ~1.74 kg |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| HP EliteBook 660 G11, 65W USB-C Güç Adaptörü, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.