HP EliteBook 840 G9 i7-1255U 64G 2TB SSD 14'' W11P
Stok Kodu
5Z5E6EAE8
90.654,31 TL
Havale
87.934,68 TL
10.154,04 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Hp |
| Model | HP EliteBook 840 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1255U (12 MB L3 önbellek, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı) |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 2 SODIMM |
| Bellek Tipi | DDR5-4800 MHz |
| Disk Kapasitesi | 2 TB |
| Disk Tipi | PCIe NVMe TLC SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris X Grafik Kartı |
| Dahili Web Kamerası | 5 MP kamera |
| Mikrofon | Bang & Olufsen Ses Sistemi, çift stereo hoparlör, çift dizi dışa bakan mikrofon |
| Adaptör | 65 W USB Type-C adaptörü |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | Diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | HP Premium Klavye sıvı dökülmesine dayanıklı, arkadan aydınlatmalı klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 31,56 x 22,4 x 1,92 cm |
| Ağırlık | 1,36 kg'dan başlar |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) ve Bluetooth 5.2 birleşimi |
| Giriş/Çıkış Portları | USB4 Type-C 40 Gb/sn veri aktarım hızı (USB Güç İletimi |
| Giriş/Çıkış Portları | DisplayPort™ 1.4) ile 2 Thunderbolt™ 4; 2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/sn veri aktarım hızı (1 şarj) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x AC güç kaynağı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Hp Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.