HP EliteBook 850 G8 358Q0EA i7-1165G7 16GB 256SSD 15.6''Windows 10 Pro
Stok Kodu
NB.HP.358Q0EA
82.088,78 TL
Havale
79.626,11 TL
9.194,63 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | HP |
| Model | 358Q0EA |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 8MB 2.80 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 4.70 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 NVMe PCıe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel HD Graphics 620 |
| Dahili Web Kamerası | HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Hoparlör | Dual Stereo Speakers |
| Adaptör | 65W Adaptör |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080p) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (GxDxY) | 35.94 x 23.67 x 1.90 cm |
| Ağırlık | 1.69 Kg |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Micro SD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11ax/ Bluetooth 5 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x Thunderbolt 4 Type-C |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 2.0 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.