HP ELİTEDESK 705 705PLA400W AMD RYZEN 7-Pro 2700X 16GB 256GB SSD W10P
Stok Kodu
705PLA400W
90.445,98 TL
Havale
87.732,60 TL
10.130,70 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
tech data-gökay
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | HP |
| Ürün Ailesi | HP EliteDesk 705PLA400W |
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen7 |
| İşlemci | AMD Ryzen7- Pro 2700X 8C 95W CPU |
| İşletim Sistemi | Win 10 Pro 64 |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256 GB |
| Ekran Kartı Modeli | AMD Rdn RX550 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Optik Sürücü | 9.5 DVD-RW |
| Ses Özelliği | Tümleşik ses kartı |
| Giriş / Çıkış Portları | 1xHızlı şarj,2xUSB 3,1 Gen1,2xUSB 3,0 TipC(isteğe bağlı),1xHDMI, 1xVGA ,1xSes çıkışı,1xSes girişi |
| Kart Okuyucu | Var |
| Güç Kaynağı | 400 Watt |
| Klavye | USB BusSlim |
| Mouse | MUS WD USB OPT |
| Kasa Tipi | Micro Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.