HP EliteDesk 800 G6 1D2X8EA i5-10500 8GB 256GB Windows 10 Pro
Stok Kodu
PC.HP.1D2X8EA
46.493,24 TL
Havale
45.098,45 TL
5.207,63 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | HP |
| Model | 1D2X8EA |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-10500 12MB 3.10 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 4.50 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 NVMe PCıe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD 630 Graphics |
| Dahili Web Kamerası | Yok |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Monitör Yok |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Boyutlar (GxDxY) | 37 x 30,8 x 16,8 cm |
| Ağırlık | 9.86 Kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Rj-45 GigE |
| Wlan / Bluetooth | Yok |
| Giriş/Çıkış Portları | 4 x USB Type-A |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x Display Port |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 2.0 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | HP Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.