HP NB 1DN15EA 15-ay121nt 15.6 i7-7500U 4G 1T 4GVGA DOS
Stok Kodu
210129431
32.890,27 TL
Havale
31.903,57 TL
3.683,98 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-7500U |
| İşlemci Hızı | 2,70 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon R7 |
| Grafik Bellek | 4 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,05 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Gümüş |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | HP Pavilion |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.