HP NB 2IN1 1LV52EA ELITEBOOK 1012 G2 i7 i7-7600U 8GB 512GB SSD 12.3 WIN10 DOKUNMATİK
Stok Kodu
210169022
100.970,84 TL
Havale
97.941,71 TL
11.309,58 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-7500U |
| İşlemci Hızı | 2,70 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 620 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 12.3 inç |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,15 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Yok |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Gümüş |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | 2in1 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Ağırlık Kategorisi | 1,00 - 1,49 kg |
| Ürün Ailesi | HP EliteBook |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
HP NB 2IN1 1LV52EA ELITEBOOK 1012 G2 i7 i7-7600U 8GB 512GB SSD 12.3 WIN10 DOKUNMATİK
100.970,84 TL