HP NB 3JW96EA 830 G5 i7-8550U 8G 512GSSD 13.3 W10P
Stok Kodu
210175844
104.535,87 TL
Havale
101.399,79 TL
11.708,89 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| İşlemci | i7-8550U |
| İşlemci Hızı | 1,80 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 620 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 13.3 inç |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,50 - 1,99 kg |
| Ürün Ailesi | HP EliteBook |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.