HP NB PG C0W16EA g7-2210et i7-3632QM 8G 1TB 17.3 1GVGA FDOS
Stok Kodu
210023714
49.047,91 TL
Havale
47.576,47 TL
5.493,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | HP Pavilion g7 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-3632QM |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon HD 7670M |
| Grafik Bellek | 1 GB |
| Ekran | 17.3 inç |
| Çözünürlük | 1600 x 900 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 3,00 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.