HP NB TCR B6M55EA 650 B820 2G 320G 15.6 LINUX
Stok Kodu
210022530
17.480,15 TL
Havale
16.955,74 TL
1.957,92 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | HP 650 |
| İşletim Sistemi | Linux |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | B820 |
| İşlemci Hızı | 1,70 GHz |
| Ön Bellek | 2 MB |
| Bellek | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 320 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,50 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Renk | Gümüş |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşletim Sistemi Ailesi | Linux |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.